Побутівки (вагончики)
Основне призначення контейнерного модуля – це забезпечення комфортних умов для людей. Наші модулі з металу витримують:
- температурний режим зовні – від +35 до -45,
- сила вітру – 48 м/с
- тиск маси снігу – 150 кг/м.
Технічні особливості побутівок
Модуль повністю готовий до використання – відразу після встановлення, його можна вводити в експлуатацію.
- Мобільність – основна перевага контейнерного блоку. При виникненні потреби, він може бути вільно переміщений на інше місце.
- Монтаж можливий до 3-х поверхів.
- Металеві блоки можуть бути стиковані між собою. При цьому виходить приміщення будь-якого необхідного розміру, що залежить від його призначення та експлуатаційних умов. Так формуються модульні споруди будь-яких габаритів.
Застосування контейнерних модулів
Контейнерні модулі використовуються в якості:
- складу;
- побутівки для будівельників;
- будиночка для дачної ділянки або саду;
- контрольно-пропускного пункту;
- токарної майстерні або для слюсарних робіт;
- спортивного залу;
- тимчасового житла археолога, мисливця або геолога.
Приклади наших робіт
За необхідності, битовку в будь-який момент можна транспортувати на інший об’єкт (помістивши на вантажний автомобіль) без нарікань від поліції.
Контейнерний блок, передбачений як побутівка, багатофункціональний, призначаючись для тимчасового перебування геологів, робітників, співробітників офісу, виконробів, обслуговувального персоналу тощо.
Універсальність і функціональність
Блок універсальний ще й тим, що на його базі можливе виготовлення всіляких модифікацій, виконаних згідно з усіма вимогами замовника та експлуатаційними умовами. Його можна використовувати в будь-якій сфері життєдіяльності людини, починаючи від гуртожитку для вахтовиків (сезонних робітників, геологорозвідників), харчоблоку або приміщення під молокопереробне обладнання і закінчуючи шиномонтажною станцією.
Головним призначенням контейнерних побутівок буде забезпечення зручності перебування людей, які перебувають на об’єктах різної спрямованості. Тому під час їхнього проєктування і створення, необхідність максимальної комфортності вагончика враховується насамперед. Крім того, буде врахована і ймовірність його неодноразових транспортувань за допомогою автомобільного або залізничного транспорту.
- Під час виготовлення металевих побутівок важливим фактором буде і дотримання співвідношень параметрів їхніх габаритів. За шириною і висотою блок-контейнер становить не більше 2,5 м. Такі розміри дають змогу модуль безперешкодно транспортувати по лінії, контрольованій ДІБДР.
- У його конструкції поєднуються дерев’яні елементи та зварні деталі з металу, що робить блоки міцними та надійними, даючи змогу створювати з них малоповерхову будівлю. Такі конструктивні особливості сприяють значному збільшенню корисної площі.
- Металеві побутівки цілком придатні для цілорічного використання. Забезпечується це завдяки додатковому утепленню та обігріву електроприладами.
- До всього іншого, модуль добре підходить для облаштування прохідних або охоронних пунктів, їдалень, санітарних зон, пралень та інших об’єктів.
Блок-контейнери універсальні ще й тим, що споруди з них збираються за принципом конструктора – з будь-якою висотою, шириною і необхідною довжиною.